Kogeneracinė jėgainė (KJ) – tai kombinuotas elektros ir šilumos energijos gavybos įrenginys. Kogeneracinės jėgainės „TEDOM” yra skirtos ekologiškai ir ekonomiškai naudingai energijos gamybai, kai bendro proceso metu gaminama naudingoji elektros ir šilumos energija.

Savo klientams siūlome „TEDOM” kogeneracines jėgaines bei jų profesionalią priežiūrą. „TEDOM” jėgainės atitinka aukščiausius techninius bei aplinkosauginius reikalavimus ir yra pripažintos visame pasaulyje dėl savo patikimumo ir didelio efektyvumo. Šiuos įrenginius rekomenduojama naudoti objektuose, kuriems reikalinga elektra ir šiluma (vėsa).

kogeneracines-jegaines

Priklausomai nuo mūsų kliento poreikių, mes siūlome platų kogeneracinių jėgainių konfigūravimo spektrą, nuo elektros generatoriaus iki daugialypių ir daugiafunkcinių komponentų visumos su įvairiomis techninėmis galimybėmis.

Pagal gaminamos energijos galią jėgainės skirstomos į „MICRO“, „CENTO“ ir „QUANTO“ modelius.

Micro
jegaine-micro

„MICRO“ – mažiausio našumo jėgainės, gaminančios nuo 7kW iki 48kW elektros energijos ir nuo 17 kW iki 91kW šilumos energijos. Šio tipo jėgainės naudojamos aprūpinti energija individualius namus, biurus, mažesnius viešbučius, parduotuves ir kitus objektus, kuriems reikalingas nedidelis energijos kiekis.

Cento
jegaine-cento

„CENTO“ – vidutinio našumo jėgainės, kurių elektrinis galingumas svyruoja nuo 50kW iki 497kW, o šiluminis galingumas nuo 79 kW iki 588 kW. Šio tipo jėgainės naudojamos vandens pramogų parkuose, ligoninėse, pramoninėse gamyklose ir kituose objektuose, kuriuose suvartojama daug elektros energijos. CENTO jėgainės gali būti naudojamos trigeneracijoje, kai vienu metu gaminama elektra, šiluma ir šaltis.

Quanto
jegaine-quanto

„QUANTO“ –  didelio našumo jėgainės, kurių galia svyruoja nuo 400kW iki 9425kW elektros energijos bei nuo 456kW iki 8745kW šilumos energijos. Šie didelės galios įrenginiai naudojami pramonėje, kur technologinių procesų vykdymui reikalingas ypač didelis energijos kiekis.